Studenter fra Handelsgymnasiet i Silkeborg

30. juni 2020, 14.00

Silkeborg Ungdomsskole. Oslovej, Silkeborg. Foto: Martin Ballund

DIMITTENDER: HH3A

Rasmus Alhage

Natasja Andreasen

Marlene Lau Dahlmann

Valdemar Frovin Elmose

Caroline Emilie Bundesen Faurschou

Valdemar Midtgaard Fogt

Joakim Tvedergaard Grosen

Line Keller Henriksen

Sofia Rachlitz Hundebøll

Katarina Høj

Maja Møller Jensen

Emil Jessen

Sine Kirkegaard Johansen

Thea Kirstine Juul

Daniel Jørgensen

Kristian Hvid Kvist

Oliver Larsen

Jakob Appel Loft

Pelle Elkjær Mattsson

Peter Wissendorf Némec

Daniel Søndergaard Olesen

Asger Vandsø Pedersen

Frederik Moesgaard Gyldenløve Roetink

Natasja Rønde

Magnus Rasmussen Schelle

Sebastian Lindhardt Skøtt

Simon Grønvald Svendsen

Anders Skjødt Sønderby

William Rex Sørensen

Oliver Højgaard Winther

HH3B

Christian Petersen Adamsen

Lotte Asferg

Mathilde Bang

Valentina Yasmin Kofod Battaglia

Victor Søgaard Dahl

Christopher Dunn-Falck

Nickolaj Gregersen Dührr

Jonas Vium Hermansen

Julie Smidt Jensen

Mathilde Holm Jørgensen

Sille Kristiansen

Louise Kirkegaard Michaelsen

Mikkel Baand Munk

Cecilie Nielsen

Rikke Nielsen

Jesper Koudahl Overby

Frida Nygaard Pedersen

Maja Pedersen

Sissel Degner Hanghøj Poulsen

Daniel Barsøe Prang

Andreas Højgård Rasmussen

Kasper Kjær Rasmussen

Sofie Brandt Rasmussen

Fie Rye Riis

Johan Blach Rossen

Katrine Lundbak Snedker

David Emil Tonsberg Stabell

Emilie Weinreich Svenningsen

Laura Sørensen

Malene Dyrendom Thøgersen

Emmi Udengaard Vendelbo

Torkil James Klostermann Walshe

HH3C

Oliver Fine Andersen

Malene Kvist Brams

Thomas Kristian Brodersen

Anders Dalby Brøckner

Christian Dalgaard

Martin Holst Enevoldsen

Oliver Holm

Kristian Gorm Jensen

Rasmus Skovborg Jensen

Martin Østergaard Jespersen

Kasper Kunz

Asger Lautrup

Huy Vu Nicolai Le

Asger Skou Mortensen

Johan Skou Mortensen

Rebecca Maabjerg Mørch

Cecilie Cramer Nielsen

Marie Hingebjerg Nivaa

Silja Nørskov Nordgård

Frederik Aleksander Olesen

Kasper Torp Olesen

Mads Danner Olsen

Nicolai Huge Pedersen

Asbjørn Scheller Petersen

Arthur Kallin Stockmar

Ruanni Olivia Tang

Tommy Valbjørn

William Svinning Valeur

Heimir Þór Vigfússon

HH3D

Christoffer Burmann Andersen

Natascha Andersen

Jacob Riisberg Balle

Josephine Junker-Poulsen Brask

Karl Emil Freitag-Rungstrøm

Victor Rohde Hoffmann

Magnus Reinholt Høstrup

Nanna Benedikte Jensen

Nicole Anita Jensen

Rasmus Onchoy Jensen

Zia Due Jensen

Mads Skjoldan Kallesøe

Nanna Damkvist Kirkegaard

Frederikke Dollerup Kjærsgaard

Oskar Kristensen

Rasmus Primdahl Krogh

Sebastian Egholm Krogsager

Victor Bjerregård Larsen

Sebastian Gjerulff Mikkelsen

Nikoline Mortensen

Anne-Sofie Nørding

Kristoffer Strømgaard Patscheider

Jonas Bjerregård Pedersen

Tobias Hebsgaard Roer Pedersen

Mathias Pinholt

Svetlana Pomorisac

Jakob Søndergård Rasmussen

Thor Kristian Sarto

Jesper Simonsen

Per Kusk Sonne

Ditte Marie Sejer Sprogø

HH3E

Tobias Dencker Andersen

Andreas Nordmark Arendt

Rodi Argin

Sara Holler Bødtker

Caroline Christensen

Jakob Boysen Haubro

Trine Østerby Jakobsen

Astrid Azuka Jespersen

Nanna Veng Jespersen

Mie Bredahl- Laursen

Nicolai Lemche

Lucas Birk Magnussen

Mathias Muusmann

William Gyldenvang Møller

Søren Laugesen Nygaard

Jonas Barslund Pedersen

Mikkel Handberg Pedersen

Nikolaj Pedersen

Emma Bak Sand

Lea Yuhua Alrø Skovbo

Ema Sulejmani

Marco Lund Søndervang

Daniel Søgaard Troelsen

Caroline Vejvad

Maria Caroline Molte Vester

Maia Gadegaard Voigt

Alexander Palsgaard Wyrtz

HH3F

Signe Bak Andersen

Niclas Lykkegaard Andreasen

Laura Byskov

Alexander Klein Dalsgaard

Lucas Valentin Halkjær

Anna Sofie Siiger Heintzelmann

Casper Osmark Jensen

Mads Dons Jensen

Søren Vejlstrup Jensen

Ane Bendix Keller Klitgaard

Sigurd Glerup Lysdal

Oliver Victor Møberg

Maia Juul Nielsen

Mathias Kjærulff Nielsen

Simon Bjerregaard Nielsen

Andreas Holmslykke Nissen

Thomas Lei Dalgaard Pedersen

Tobias Bøgh Pedersen

Mikkel Leisgaard Schwensen

Mathilde Stenberg Søften

Keven Bak Sørensen

Jonathan Max Tesser Kudsk Thestrup

Jakob Østergaard Thomsen

Kristian Rasmussen Thomsen

Marinus Anthony de Pressdee Traynor

Rasmus Trosborg

HH3G

Sofie Bjørn Andersen

Line Bøgelund Bergau

Christoffer Bonde

Julie Agerholm Christensen

Christian Korsholm Dahl

Puk Gam Duelund

Palle Fjord

Tore Beck Friedrich

Louise Gjerulff

Sofie Schultz Rohde Hamann

Helle Hansen

Nikolaj Frøhlich Hansen

Jamie Dino Hougaard

Mia Høj

Fie Grewy Jensen

Aleksandra Kister

Kenni Høj Lauritsen

Sofie Leth

Jasmin Overby

Emma Klostergaard Pedersen

Aleksandar Sojic

Cecilie Ingerslev Vestergaard

Tobias Munk Østergaard

HH3H

Lasse Havskov Andersen

Konrad Lund Beck

Mathilde Christina Bjerregaard

Mads Bonde

Martin Bundgaard

Rasmus Linnebjerg Christensen

Emil Jakob Hansen

Kasper Lemming Møller Hansen

Nicolai Priess Hansen

William Sønderskov Frøslee Ibsen

Louise Juul

Rebecca Due Pasgaard

Jakob Døssing Rasmussen

Noah Krarup Rau

Frederik Møller Ring

Patrick Schouborg Risager

Caroline Byrialsen Skarregaard

Daniel Sonnichsen

Jakob Hartvig Storm

Catarine Weistad

HH3I

Ruveyda Maide Balikci

Christoffer Agger Borges

Andreas Magnus Busch

Jessica Jane Lundvig Callesen

Mathias Mandrup Bauer Christensen

Helena Kirstine Kjær Danielsen

Frederik Alves Ibsen

Mikkel Kunnerup Jensen

Kathrine Borschau Kjær

Jonas Tanski Kristensen

Asger Lillevang

Emil Bjerregaard Nielsen

Emma Nielsen

Sofie Duch Pallesen

Christian Thougaard Paulsen

Emma Hvass Pedersen

Julie Bøgh Pedersen

Nicoline Toft Pedersen

Cecilie Krog Sørensen

Anne Roed Thorsager

Mikkel Thygesen

(NB! Jonas Tanski Kristensen - hh3i19 har den højeste gennemsnit 12,5 og årgangsgennemsnittet er 7,51)